Takip Kazan - Sosyal Medya Uzmanı
takipkazan.net logo

S.S.S

1) Sistem Nasıl Kullanılır?
* Önce sitemize kayıt olun! Üyelik ücretsizdir.
* Üye girişi yaptıktan sonra:
* Sayfa Hesap Ekle bölümünden, sayfanızı veya sitenizi ekleyin.
* Sayfanızı ekledikten sonra, diğer ziyaretçilerin eklediği Youtube kanallarınız abone olabilir, video izleyebilir veya diğer bölümlerden (Youtube, Website, Görevler, Youtube) jetonlarınızı arttırabilirsiniz! Çünkü eklediğiniz sayfa her beğeni/takip edildiğinde toplam puanınız azalacaktır.
* Toplam jetonunuz 0 (sıfır) olduğunda veya sayfanıza belirlediğiniz puanının altına düştüğünde, sayfanızı diğer ziyaretçiler göremeyecek ve bu yüzden beğeni sayınız artmayacaktır.
*Sayfa hesap ayarları bölümünden sayfalarınızın takip/beğeni/ziyaret sayısını görebilir veya düzenleme yapabilirsiniz.
* Referans Sistemi bölümünden arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilir ve sizin bağlantıdan gelen her üye için hesabınıza 750 jeton otomatik olarak geçmektedir. Örnek: 10 üye = 7500 jeton.
* VIP üyelerimiz kendi sayfalarına 50 jeton verebilir, böylece kendi sayfaları diğer kullanıcıların sayfalarından daha önce gösterileceğinden, daha hızlı beğeni alabilirler.
2) Sistem Nasıl Çalışır?
Jeton karşılığında tüm üyeler birbirlerinin facebook sayfalarını beğenir, abone olur, twitter takipçisi olur, web sitelerini ziyaret eder veya youtube videolarını izletir. Her üye kendi sayfası için bir Jeton belirler, diğer üyeler sayfayı beğendikleri zaman o kadar Jeton kazanır.

ÖRNEK: Youtube kanalınız eklediniz. Jeton: 9 belirlediniz. Kanalınıza abone olan her kişi 9 Jeton kazanacak ve sizin toplam puanınızdan 10 Jeton düşecektir.

Toplam Jetonunuz 0 (sıfır) veya belirlediğiniz sayfa puanından düşük olduğu zaman kendi sayfalarınız veya siteniz gösterilmeyeceği için beğenilmeyecektir. O yüzden sizde diğer üyelerin oluşturduğu instagram foto beğenerek, youtube videolarını izleyerek veya websitelerini gezerek Jetonlarınızı arttırabilirsiniz.
3) Jeton Nedir?
Jeton, sayfalarınızı beğendirmek için diğer üyelere her beğeni karşılığında ödediğiniz bir puan türüdür.

Jeton Ne Ä°ÅŸe Yarar?

Sayfanızı diğer üyelere beğendirmek için jetona ihtiyacınız vardır. Diğer üyeler kendi sayfalarını beğendirmek veya para kazanmak için sizin sayfanızı beğenirler ve bunun karşılığında sizden sayfanıza atadığınız her beğeni karşılığında karşıya vermek üzere sizin belirlediğiniz miktar kadar jeton kazanırlar.

Sistemde jetonum biterse ne olur?

- Hesabınızda jetonunuz mevcut olduğu sürece sistem sayfanızı vitrinde yayında tutar ve diğer üyelerin beğenisine sunar,

- Hesabınızdaki mevcut jetonunuz tükendiği andan itibaren sistem sayfa veya sayfalarınızın yayınını askıya alır ve hesabınızda tekrar jeton mevcut oluncaya kadar sayfanızı diğer üyelere göstermez.

Jetonunuz tükendiği andan itibaren sayfalarınız diğer üyelere görünmeyecek ve hiçbir şekilde sayfalarınıza üye ve beğeni gelmeyecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mümkün olduğunca bol bol jeton kazanmaya çalışın ya da fazla zamanım olmuyor diyorsanız Hazır Jeton Paket satın alın.
4) Günlük Bonus Nedir?
Her gün sitemize giriş yaparak 25 etkinlik yaptığınızda, Günlük Bonus sayfasından bonusunuzu alabilrsiniz. Normal üyeler için günlük bonus 40-150, Vip üyeler için 400-1500 jetondur.
5) Sistem güvenilir mi?
Kesinlikle evet. Çünkü sizden hiçbir surette instagram,youtube vs. şifreleri istenmemektedir. Sadece sitenizin linkini ekliyorsunuz.

Ayrıca Youtube Kanalınızı ve abone bölümünde, abone olacağınız kanalı önceden görüyor, abone olup olmayacağınızı kendiniz karar verebiliyorsunuz.

Diğer ilegal sitelerdeki gibi otomatik beğendirme veya sayfayı göstermeden beğendirme yapısını kesinlikle kullanmıyoruz!

Böylece youtube hesabınıza veya sayfalarınıza doğabilecek tehditleri sıfıra indiriyoruz...

Ayrıca, web sitemizde alkol, kumar, bahis, şiddet, ırkçılık, terör, politika, cinsellik vb. gibi teşvik edici veya benzer içerikler bulunmamaktadır. Kesinlikle yasaktır!
6) Jeton Satın Alabilirmiyim?
Evet, satın alabilirsiniz. Sağ taraftaki menüden "Jeton Al" butonuna tıklayarak, daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.